Kolejka 4 czwartek, 20 kwiecień 2023 godz. 21:00

Czwartkowe zawody zakończyliśmy meczem East Crew vs Equalit. Gospodarze zaliczyli falstart sezonu, przegrywając oba dotychczasowe spotkania. Goście zaś rozpoczęli przygodę z naszą ligą w kolejce uzupełniającej, gdzie w ostatnich minutach uratowali wynik, doprowadzając do remisu. Początek meczu należał do EC, którzy wyszli na prowadzenie już w 2 min po bramce Bohdana Havryliuka. W następnych minutach Equalit rozkręcał się coraz bardziej, a prawdziwy popis dali w ostatnich minutach, kiedy to między 18 a 20 min strzelili trzy bramki. Autorami byli Damian Starosta, oraz dwukrotnie Adam Biegaj. Wynik do przerwy brzmiał 1:3. Po zmianie stron Marian Melnyk strzelił bramkę kontaktową i wydawało się że East Crew wrócili do gry. W 24 min sędzia podyktował rzut karny dla EC. Do piłki podszedł Nazar Diadyk, ale bramkarz Equalit okazał się lepszy. Mimo kilku klarownych sytuacji, wynik już się nie zmienił, a zawodnicy w „białych” trykotach wygrywają 2:3. Zwycięstwo to pozwoliło im na awans na 5 miejsce w tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.