Kolejka 4 poniedziałek, 17 kwiecień 2023 godz. 19:30

Po porażce na starcie, Trójkąt Bródnowski w meczu z Zimnymi Draniami liczył na swoje premierowe punkty w tym sezonie. Zadanie niewątpliwie łatwe nie było, a spotkanie stało na wysokim poziomie już od początku. Dość długo przyszło nam czekać na pierwszego gola, którego dopiero w 10. minucie zdobył Jakub Kaźmierski, który wykorzystał dobre podanie Igora Przybyłka. Z prowadzenia ZD nie cieszyli się jednak zbyt długo, bowiem już chwilę później wiatru w żagle nabrali ich rywale, którzy odwrócili sytuację o 180° i na przerwę schodzili prowadząc 2:1. Po zmianie stron gospodarze poszli za ciosem, a Jakub Salamon zdobył swoje drugie trafienie i podwyższył na 3:1. Goście znani są z tego, że nie odpuszczają i również tym razem wiedzieli, że wciąż mogą walczyć o pełną pulę. Zdobyli gola kontaktowego, a w 32. minucie po sprytnie rozegranym rzucie rożnym piłkę do pustej bramki wbił Jakub Kaźmierski, dając swoju zespołowi remis. Z nerwowej końcówki lepiej wyszedł Trójkąt, który przycisnął rywali i finalnie wygrywa 5:3.