Kolejka 1 środa, 29 marzec 2023 godz. 20:30

East Crew po udanej kampanii Zimowej, awansowali do drugiej ligi, gdzie na starcie przyszło im się zmierzyć z The New GreenBack. Dla gości poprzedni sezon był niezbyt udany, gdyż ledwo co utrzymali się w na drugim szczeblu. Od początku przewagę mieli gracze TNG. Już w 9 min niezawodny Michał Głazowski dostał piłkę w środku pola karnego i strzałem przy słupku pokonał bramkarza rywali. Następny gol padł sześć minut później. Marcin Sak popisał się ładnym uderzeniem z dystansu, trafiając na 0:2. Pod koniec pierwszej połowy Piotr Michoński zgrał piłkę głową do Głazowskiego, który wślizgiem wsuwa piłkę do bramki. Wynik do przerwy brzmiał 0:3. Po zmienię stron mecz nam się troszkę uspokoił. Obie drużyny atakowały, lecz żadnych konkretnych korzyści z tego nie było. Do końca meczu wynik już się nie zmienił, dzięki czemu TNG odnoszą pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. EC wciąż muszą czekać na premierowe punkty. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.