Kolejka 7 środa, 17 maj 2023 godz. 19:00

O 19:00 w środowy wieczór rozpoczęło nam się spotkanie pomiędzy Trójkątem Bródnowskim, a Teamem Ivulin II. Początek spotkania był wyrównany, ale po bramce w 4 minucie autorstwa Dzmitry Biełasza kontrole przejeli gracze w białych trykotach. To oni utrzymywali się dłużej przy piłce i tworzyli groźne ataki. Ataki te nie przynosiły jednak skutku. Niewykorzystane okazje bardzo szybko się zemściły i już w 11 minucie gospodarze wyrównali po szybkim kontrataku i strzale Eryka Murzyńskiego. Goście bardzo szybko odpowiedzieli, bo już minutę później Jury Ostrovskiy zamknął akcje z bliskiej odległości po dograniu Dzmitry Shyla. Po zmianie stron inicjatywa była po stronnie przyjezdnych. Stwarzali sobie dużo sytuacji w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy mieli z tym problem. W drugiej odsłonie po dwóch trafieniach Shyla mecz zakończył się wynikiem 1:4.