Kolejka 9 czwartek, 01 czerwiec 2023 godz. 21:00

O 21:15 na boisku „B” rozpoczęło się kolejne spotkanie w lidze Biznesu. Tym razem na przeciw siebie stanęły ekipy Team Ivulin i Lamico. Już w pierwszej minucie trafiło Lamico  jednak już chwile później gospodarze dwukrotnie odpowiedzieli. Najpierw do siatki trafił Dzmitry Biełasz, a trzy minuty później Pavel Klimiankou. W 9 minucie mieliśmy bramkę stadiony świata. Gospodarz mieli rzut rożny, który wykonywał na Andrej Veras. Kapitalnie wrzucił na Vitala Gayduchnika, który z nożyc zapakował piłkę do siatki. Kolejne minuty to pełna dominacja graczy w białych trykotach. Do przerwy trafili jeszcze trzy raz i do przerwy mieliśmy 6:1. Po zmianie stron gra się uspokoiła i przeniosła do środkowej części boiska. Trafienie ujrzeliśmy w 29 minucie. Jeden z obrońców gospodarzy po niefrasobliwej interwencji skierował piłkę do siatki. Minutę później mieliśmy odpowiedz od gospodarzy. Tym razem do siatki trafił Dzmitry Biełasz. Była to już jego trzecia bramka w tym spotkaniu. Chwile później z odpowiedzią rouszylj przyjezdni, a dokładniej Artur Robak i mieliśmy 7:3. Po szalonej gonitwie gosci w samej końcówce mecz zakończył się 7:6.