Kolejka 8 czwartek, 25 maj 2023 godz. 20:15

Zarówno FK Almaz jak i SS Cyrkulatka, nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych. Gospodarze są w środku tabeli, goście zaś na szarym końcu. Początek meczu należał do Almazu, który objął prowadzenie już w 3 min. Na listę strzelców wpisał się Zakharii Mor. W 10 min Robert Zych doprowadził do wyrównania. Cztery minuty później, Dominik Skubisz po indywidualnej akcji, trafił na 1:2. Po kolejnych dwóch minutach, Adam Mazurek odebrał piłkę obrońcy i podwyższył na 1:3. Minutę później bramkę kontaktową zdobył Jurii Rubashnyi. Wynikiem 2:3 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Almaz doprowadził do wyrównania. Po rykoszecie piłka spadła pod nogi Kulnyka, który strzałem po ziemi zaskoczył bramkarza. W następnych minutach drużyny dołożyły po jednym trafieniu, czego efektem była kolejna równowaga. Pod koniec meczu Cyrkulatka wyszła na bezpieczne, dwubramkowe prowadzenie, czego nie oddali już do końca spotkania. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:6. Zwycięstwo to, pozwoliło im na awans z ostatniej na 7 pozycję w tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.