Kolejka 7 środa, 17 maj 2023 godz. 21:15

O 21:15 na boisku „A” odbył się hit kolejki pomiędzy Gladiatorami i Nadwislem. Ekipa, która wygrała to spotkanie mogła zapewnić sobie bezpieczna pozycje na fotelu lidera. Od początku do ataku ruszyli gospodarze. Przyniosło to wfekt w postaci trafienia Bartosza Jaroszewskiego. Ten rezultat długo się nie utrzymał, gdyż minutę później gracze w biało-zielonych trykotach sprytnie rozegrali rzut wolny i strzałem zza pola karnego akcję wykończył Mateusz Pogonowski. Chwile później Michał Kielak ruszył z piłka od połowy boiska i po indywidualnej akcji wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Trzy minuty później mocnym strzałem z rzutu wolnego Jaroszewski podwyższył na 3:1. Pierwsza polowe zakończyliśmy pięknym trafieniem Kamila Kuczewskiego i do przerwy mieliśmy 4:1. Po zmianie stron Gladiatorzy kontrolowali grę nie dając szans gościom na dojście do klarownych sytuacji. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 po bezbramkowej drugiej połowie.