Kolejka 5 czwartek, 27 kwiecień 2023 godz. 20:15

W spotkaniu Team Ivulin i SS Cyrkulatki, każdy scenariusz jest możliwy. Obie drużyny prezentują podobną formę, czego efektem było sąsiaduje miejsce w tabeli. Zdecydowanie lepiej to spotkanie zaczęło się dla gości. Już w 6 min wynik otworzył Filip Mróz. Dwie minuty później podwyższył strzałem głową Piotr Mazurek, który dostał podanie od swojego brata Adama. Minutę później bramkę kontaktową dla Ivulinu zdobył Pavel Kananenka, który wykorzystał dobre podanie, po rozegraniu rzutu rożnego. W 14 min Kananenka zauważył wysuniętego bramkarza Cyrkulatki i sprytnym lobem doprowadził do wyrównania. Wynik 2:2 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron zawodnicy zafundowali nam niezły rollercoaster, strzelając naprzemiennie. Ostatecznie lepsi w tym pojedynku byli zawodnicy rodem z Białorusi, wygrywając 5:4. Zwycięstwo to dało im awans na 4 pozycję w tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.