Kolejka 4 czwartek, 20 kwiecień 2023 godz. 20:15

SS Cyrkulatka, po porażce w swoim pierwszym meczu, podejmowali byłych mistrzów 1 Ligi Biznesu, Eleganckich Chłopaków. Goście rozpoczęli sezon od remisu, a w następnej kolejce odnieśli zwycięstwo. Od początku mecz był niezwykle wyrównany. W 7 min sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, którego na bramkę zamienił Adam Mazurek. Dwie minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Jeszcze w tej samej minucie Kamil Baka strzelił bramkę kontaktową. Następnie Cyrkulatka przeprowadziła dwa skuteczne ataki, oba w 11 min, dzięki czemu odskoczyła na bezpieczną, trzybramkową przewagę. Pod koniec pierwszej połowy oba zespoły dołożyły jeszcze po trafieniu, a wynik do przerwy brzmiał 5:2. Po zmianie stron Cyrkulatka skutecznie trzymała rywali na dystans. Co ECh podganiali, to Cyrkulatka znów odskakiwała. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:5, co pozwoliło im na awans o jedną pozycję w górę. Eleganckie spadły tuż poza podium. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.