Kolejka 3 czwartek, 13 kwiecień 2023 godz. 21:00

Czerwone kartki

Czwartkowe granie rozpoczęliśmy meczem SS Cyrkulatka I Impuls UA. Dla gospodarzy to pierwszy mecz w sezonie wiosennym, więc ich forma jest nam bliżej nieznana. Goście zaś, inauguracyjne spotkanie mają już za sobą, gdzie udało im się zgarnąć komplet punktów. Od początku mecz był bardzo wyrównany i mimo kilku klarownych sytuacji, na pierwszego gola czekaliśmy do 19 min. Odpowiednio w 19 jak i 20 minucie na listę strzelców wpisał się Vladyslav Budź, po asystach Vadyma Tymoniuka. Wynikiem 0:2 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron Maciek Kwieliczuk dobił piłkę wybitą przez golkipera, strzelając bramkę kontaktową. Worek z bramkami tak naprawdę rozwiązał się w 28 min. Wtedy Tymoniuk mocnym strzałem pod poprzeczkę trafił na 1:3. Dwie minuty później, Budz zdobył fantastyczną bramkę z rzutu wolnego. Do końca meczu Impuls miał zdecydowaną przewagę, finalnie wygrywając aż 2:7. Impuls z kompletem zwycięstw jest na drugim miejscu w tabeli. Cyrkulatka musi poczekać na swoje premierowe oczka. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.