Kolejka 8 środa, 24 maj 2023 godz. 19:45

Eleganckie Chłopaki wciąż walczą o podium. Do tego potrzebują punktów. Tym razem przyszło im się zmierzyć z Tornado UA. Goście, jeżeli wygrają, nie tylko wyprzedzą w ligowej tabeli ECh, ale też włączał się do gry o medale. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy otworzyli wynik już w 3 min, po bramce Tomka Kruczyńskiego. Cztery minuty później podwyższył Szymon Kolasa, który zaskoczył rywali strzałem z rzutu wolnego. W momencie, kiedy obie drużyny grały w osłabieniu, Eleganckie podwyższyły na 3:0 po bramce Mateusza Kowalskiego. Wynik pierwszej połowy ustalił w 17 min, Mateusz Soliwoda, 4:0. Po zmianie stron gra się zaostrzyła. Na następną bramkę, czekaliśmy do 34 min. Bramkarz Tornado zdecydował się na wejście z bramki. Soliwoda odebrał mu piłkę i dograł piłkę do wbiegającego Maćka Ziemskiego, który wpakował piłkę do pustej bramki. Mimo kilku klarownych sytuacji, mecz zakończył się rezultatem 5:0. Zwycięstwo to, przybliżyło Eleganckie Chłopaki do miejsc w pierwszej trójce. Dla Tornado walka o podium już się skończyła. Po więcej zapraszamy do materiału VEO