Kolejka 3 środa, 05 październik 2022 godz. 19:45

Szkoła Nauki Jazdy Elmol jak dotąd rozegrała tylko jedno spotkanie, które zremisowała. Tym razem na ich drodze stanął Fast Trans, który ma na koncie 2 zwycięstwa i niesamowitym bilansem bramkowym. Tym razem FT stawili się w dość okrojonym składzie. Ale to oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 5 min Jacek Strus podał długą piłkę po ziemi do Karola Mroczkowskiego, który będąc sam na sam z bramkarzem, otworzył wynik meczu. Trzy minuty później wyrównał Marcin Aleksandrowicz, strzałem po krótkim słupku. Przez kolejne cztery minuty padły kolejne dwie bramki dla obu drużyn. W 15 min Marcin Ignaciuk po podaniu od Michała Burzyńskiego wyprowadził Elmol na prowadzenie. Drużyna gospodarzy utrzymała pozytywny wynik do przerwy. Po zmianie stron Elmol przeważał nad rywalem, co nie znaczy, że FT nie mieli swoich okazji na wyrównanie. Wysiłki zawodników Elmola pozwoliły im na strzelenie bramki w 30 min. Po składnej akcji całego zespołu, Aleksandrowicz daje im dwubramkowe prowadzenie. Do końca meczu obie drużyny trafiły do siatki rywala jeszcze po dwa razy, ale zdobyta wcześniej przewaga, pozwoliła im na wygranie tego spotkania 6:4. To zwycięstwo dało im obecnie 5 miejsce w tabeli, zaś FT plasuje się na drugiej pozycji, zaliczając pierwszą porażkę w tym sezonie.