Kolejka 3 wtorek, 04 październik 2022 godz. 21:45

We wtorek wieczorem na czwartym szczeblu rozgrywkowym ligi biznes spotkały się ekipy Aplikacje Krytyczne i Reytan. Początek meczu był z lekkim wskazaniem na ekipę Reytan, która tworzyła sobie więcej sytuacji, efektem tego w 11 minucie spotkania był gol na 1:0 autorstwa Shibilia Vaughese. Ekipa w czarnych trykotach jednak szybko doprowadziła do remisu po golu Bartosza Maciołka w 13 minucie, zaledwie 2 minuty później wyszła na prowadzenie za sprawą Adama Szawarskiego. Riposta ekipy grającej w czerwonych koszulkach nastąpiła zaledwie minutę po bramce Aplikacji na 2:1 a gola wyrównującego zdobył Dave Evans, rezultatem remisowym więc zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. Na gola ponownie trzeba było trochę poczekać, a to za sprawą świetnie dysponowanego tego wieczoru Michała Lasockiego, który już w pierwszej połowie zaliczał kluczowe obrony i utrzymywał swój zespół w grze o 3 punkty. W 30 minucie bramkę dającą prowadzenie ekipie Reytan strzelił Vaughese. Zawodnicy w czarnych trykotach zdołali odpowiedzieć w 37 minucie po golu Łukasza Kolińskiego, który ustalił wynik na 3:3.