Kolejka 10 poniedziałek, 28 listopad 2022 godz. 20:15

W późny poniedziałkowy wieczór byliśmy świadkami starcia w ramach 3 ligi biznes, gdzie walkę o trzy punkty toczyły drużyny E.ON Polska vs Natolin. Gospodarze cały czas są w grze o mistrza, tak więc nic dziwnego, że w tym meczu była u nich widoczna wola walki niemal do ostatniej minuty spotkania, jednak początki tego nie układały się po ich myśli. Jako pierwsi strzelanie rozpoczęli Goście, a dokładnie to Piotr Jasiński, który pewnym strzałem posłał piłkę w stronę bramki, a ta odbijając się od słupka zatrzepotała w siatce. Ten fakt mocno sfrustrował zawodników w grantowych barwach i szybko po tym zdarzeniu ruszyli z odpowiedzią zadając trafny cios za sprawą Grzegorza Koterskiego, który pięknym strzałem z głowy doprowadził do remisu. Obie drużyny nie dając sobie nawet chwili oddechu cały czas nacierały na swoje bramki, czego skutkiem były kolejne gole dla jednej jak i drugiej ekipy. Przed przerwą lepsi jednak okazali się być Goście, bowiem tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, pięknym oraz precyzyjnym strzałem w okienko swoją drużynę na powodzianie wyprowadził Patryk Wymiar i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 2:3. Po zamianie stron nie za wiele się zmieniło, gra dalej toczyła się na wysokiej intensywności, a głodny E.ON coraz bardziej napędzał się by doprowadzić do wyrównania, i tak tez się stało. Chwilę po rozpoczęciu drugiej płowy do ponownego remisu doprowadził Karol Kuzimiński, a dwie minuty później Leszek Marciniak wyprowadził E.ON na jednobramkowe prowadzenie, jednak znów nie trwało ono długo, gdyż zaraz ponownie odpowiedzieli rywale. Końcówka spotkania była bardzo interesująca, bowiem w 34 minucie sędzia zmuszony był podyktować ,,jedenastkę” do której podszedł Kowerski i nie myląc się dał swojej drużynie prowadzenie. Jeszcze przed zakończeniem spektaklu Natolin był bliski by wyrwać Gospodarzom zwycięstwo, jednak dwukrotnie piłka jedynie obijała poprzeczkę i finalnie mecz zakończył wynikiem 5:4 dla E.ONU.