Kolejka 9 poniedziałek, 21 listopad 2022 godz. 19:00

Późnym poniedziałkowym wieczorem doszło do starcia w ramach 3 ligi biznes, gdzie bój na placu stoczyły drużyny z dolnej części tabeli, a mowa tu o Bidfood vs Betfan. Przed starciem mogliśmy się spodziewać wyrównanego oraz zaciętego widowiska, a wysokie tempo gry zauważyliśmy już od samego początku spotkania. W 2 minucie meczu Piotr Świtaj po otrzymaniu piłki pewnym uderzeniem otworzył wynik spotkania. Radość ze strzelonego gola nie trwała długo, bowiem po tym fakcie z odpowiedzią zaraz ruszyli rywale, strzelając dwa gole. Pierw za sprawą Mateusza Kowalskiego, a następnie na prowadzenie swoją drużynę wyprowadził Grzegorz Dawaydziuk. Od tego momentu mecz stawał się coraz bardziej zacięty, ekipy co chwilę przeprowadzały ataki, które miały duży potencjał na to by wynik spotkania uległ zmianie. W 11 minucie po kilku próbach do wyrównania doprowadził Jan Kidawa, a następnie 2 minuty później role się odwróciły i na prowadzenie wyszła drużyna Gości za sprawą indywidualnej akcji Bartosza Palacza. Po zmianie stron nie za wiele się zmieniło, drużyny dalej trzymały wysokie tempo gry, co mogły potwierdzić gole dla jednej jak i drugiej drużyny już chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. Wynik 3:4 utrzymywał się niemal do samego końca, Betfan starał się dowieźć satysfakcjonujący dla nich wynik, odpierając przy tym ataki. Mimo wszelkich starań w ostatnich minutach BidFood Farutex nie zamierzał odpuścić i chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego udało im się doprowadzić do remisu po golu Arkadiusza Sajnoga. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:4, a obie drużyny finalnie podzieliły się punktami.