Kolejka 6 poniedziałek, 24 październik 2022 godz. 19:45

Ostatnim poniedziałkowym pojedynkiem był mecz w ramach 3 ligi biznes, gdzie do rywalizacji stanęły drużyny Betfan vs Trójkąt Bródnowski. Przed starciem śmiało można było stwierdzić, że to drużyna Gości będzie znacznie przeważać w tym meczu, gdyż ich boiskowy rywal na swoim koncie ma zaledwie 3 punkty. Już od pierwszych minut było widać duże zaangażowanie Gości, bardzo poważnie podeszli do meczu i chcieli jak najszybciej zdobyć bramkę. Betfan początkowo dobrze sobie radził, odpierał ataki przeciwnika, a również kilkukrotnie napierał na bramkę rywali. Pierwszego gola ujrzeliśmy dopiero po 17 minutach gry, wtedy to Kamil Kajszczak posłał futbolówkę do Mateusza Pietrusińskiego, a ten pewnym uderzeniem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Po tym golu Trójkąt Bródnowski dostał wiatru w żagle i 3 minuty później kolejną bramkę dorzucił Daniel Sikor. Po zmianie stron swojego wyczekiwanego gola w końcu udało się zdobyć Gospodarzom. W 26 minucie piłkę do nogi otrzymał Łukasz Dworakwowski, a następnie spokojnym uderzeniem tuż obok bramkarza umieścił ją w siatce. Radość ze strzelonego gola nie trwała długo, chwilę po tym zdarzeniu ponownie Goście postanowili ruszyć z atakiem, i futbolówkę do pustej bramki Kajszczak wyłożył do Sikora. Gościom wciąż było mało i dosłownie chwilę po zdobytym golu, na strzał z dystansu pokusił się Pietrusiński, który pewnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce. Betfan próbował się jeszcze podnieść, jednak nie mieli oni szczęścia i za wszelką cenę piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 1:4, a kolejne zwycięstwo mogli świętować Goście.