środa, 11.01.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
20:15 | Lamico | Nadwiśle | 5 - 3 |
21:00 | Bam Peanut Butter & Jam | FK Almaz | 4 - 9 |
21:45 | Wilki | Impuls UA | 4 - 2 |
wtorek, 17.01.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
20:30 | FK Almaz | Budimex | 9 - 2 |
środa, 18.01.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
20:15 | Impuls UA | Nadwiśle | 4 - 5 |
21:00 | Lamico | Wilki | 4 - 6 |
czwartek, 19.01.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
22:00 | Flying Bisons | Contra | 2 - 5 |
wtorek, 24.01.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
20:30 | Budimex | Contra | 1 - 5 |
środa, 25.01.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Impuls UA | SS Cyrkulatka | 7 - 2 |
21:00 | Bam Peanut Butter & Jam | Lamico | 3 - 4 |
21:00 | Flying Bisons | Wilki | 1 - 5 |
21:45 | FK Almaz | Nadwiśle | 1 - 4 |
wtorek, 31.01.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Lamico | Flying Bisons | 5 - 0 |
20:30 | Budimex | Bam Peanut Butter & Jam | 4 - 2 |
środa, 01.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | FK Almaz | SS Cyrkulatka | 5 - 0 |
20:15 | Impuls UA | FK Almaz | 3 - 4 |
20:15 | Impuls UA | Flying Bisons | 5 - 0 |
21:45 | Contra | Wilki | 2 - 3 |
poniedziałek, 06.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
21:45 | Flying Bisons | FK Almaz | 4 - 11 |
wtorek, 07.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
20:30 | Lamico | Budimex | 5 - 0 |
środa, 08.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | SS Cyrkulatka | Contra | 3 - 5 |
20:15 | Wilki | Nadwiśle | 3 - 1 |
21:00 | Bam Peanut Butter & Jam | Impuls UA | 3 - 9 |
poniedziałek, 13.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
21:00 | Flying Bisons | Bam Peanut Butter & Jam | 6 - 1 |
wtorek, 14.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
20:30 | Budimex | Wilki | 1 - 12 |
środa, 15.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Impuls UA | Lamico | 9 - 7 |
19:30 | Nadwiśle | SS Cyrkulatka | 5 - 2 |
20:15 | Bam Peanut Butter & Jam | SS Cyrkulatka | 3 - 3 |
21:45 | FK Almaz | Contra | 10 - 3 |
poniedziałek, 20.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
21:00 | Nadwiśle | Flying Bisons | 7 - 5 |
środa, 22.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | SS Cyrkulatka | Lamico | 8 - 4 |
20:15 | SS Cyrkulatka | Budimex | 4 - 3 |
21:45 | Contra | Bam Peanut Butter & Jam | 5 - 6 |
21:45 | FK Almaz | Wilki | 5 - 2 |
wtorek, 28.02.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
20:30 | Flying Bisons | Budimex | 2 - 5 |
środa, 01.03.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Bam Peanut Butter & Jam | Nadwiśle | 0 - 7 |
19:30 | Wilki | SS Cyrkulatka | 11 - 1 |
21:00 | Budimex | Impuls UA | 4 - 1 |
21:45 | Lamico | Contra | 7 - 9 |
poniedziałek, 06.03.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
21:45 | Lamico | FK Almaz | 2 - 4 |
wtorek, 07.03.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
20:30 | Nadwiśle | Budimex | 0 - 6 |
środa, 08.03.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | SS Cyrkulatka | Flying Bisons | 5 - 0 |
20:15 | Contra | Impuls UA | 2 - 11 |
21:45 | Wilki | Bam Peanut Butter & Jam | 5 - 0 |
21:45 | Contra | Nadwiśle | 5 - 9 |