Kolejka 3 środa, 05 październik 2022 godz. 22:00

Ostatnim środowym spotkaniem był mecz w 2 lidze biznes, gdzie dobrze nam znany Bam Penut & Jam podejmował El Barrio FC. Obie ekipy prezentowały dość równy poziom, co można było zauważyć już od samego początku meczu. Przez pierwsze minuty naprzemiennie oglądaliśmy wymiany ciosów obu ekip, jednak żadna z nich nie potrafiła dopiąć akcji na ostatni guzik. Dopiero w 12 minucie byliśmy światkami pierwszego trafienia, gdzie gola dla Gości zdobył Saul Green. Po tym golu El Barrio złapało pewność siebie i dokładnie minutę później gola na 2:0 dołożył Younes Moufid. Chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy swojego pierwszego gola zdobili Gospodarze, a dokładnie to Adam Sypuła, który po pięknym strzale z woleja nie dał żadnych szans bramkarzowi na obronę strzału i na przerwę zawodnicy zeszli z wynikiem 1:2. Minutę po rozpoczęciu drugiej połowy świetnym przyjęciem piłki goalkeepera zgubił również Sypuła, a następnie posłał on płaskim strzałem piłkę do pustej bramki. W dalszej części mecz był bardzo wyrównany pierw na dwubramkowe prowadzenie wyszli Goście, a następnie po tym zdarzeniu tą samą liczą bramek odpowiedzieli przeciwnicy. Po objęciu remisu dobra passa dalej sprzyjała zawodnikom w białych strojach i w przeciągu kilkunastu sekund ponownie dołożyli 2 trafienia, pierwszego gola zdobył Pawlicki, a następnie silnym strzałem od poprzeczki piłkę do bramki wpakował Sypuła. El Barrio FC w ostatniej minucie zdołali zdobyć bramkę na 6:5, jednak na dalsze trafienia zabrakło czasu i ostatecznie mecz wygrali Gospodarze, którzy mogli cieszyć z kolejnych zdobytych 3 punktów.