Kolejka 6 wtorek, 25 październik 2022 godz. 21:00

We wtorek wieczorem w drugiej lidze biznes rywalizowały ze sobą Zimne Dranie i UKS Wilanowskie Wilki które zajmowały 4 miejsce i były 1 punkt nad oponentami. Początek meczu z lekkim wskazaniem na tych pierwszych, którzy tworzyli sobie więcej sytuacji, co poskutkowało jedynym golem w tej połowie autorstwa Michała Kalkowskiego. Po zmianie stron jednak obraz gry się zmienił, i to ekipa z wilanowa ruszyła do odrabiania strat, dopięli swego w 21 minucie za sprawą Maksyma Marchenko. Po zaledwie 3 minutach ponownie ukąsili zawodnicy w niebieskich koszulkach i wyszli na prowadzenie po golu Borisa Ostapenko. Drużyna w granatowych strojach próbowała jeszcze odrobić stratę, ale wszystkie ich próby kończyły się fiaskiem, a w 38 minucie bramkę na 1:3 zdobył Maksym Merchenko tym samym ustalając wynik spotkania.