Kolejka 4 środa, 12 październik 2022 godz. 22:00

Żółte kartki

Środowe zmagania zakończyliśmy meczem Zimnych Drani z El Barrio FC. Gospodarze grają jak dotąd ze zmiennym szczęściem. Wygrali dwa z trzech meczy i jeszcze przed meczem plasowali się na podium. EL Barrio mając rozgrany jeden mecz mniej, raz wygrali i raz przegrali. Ten mecz rozpoczął się po myśli ZD, którzy objęli prowadzenie już w 3 min po bramce Mateusza Dmowskiego. El barrio chcąc wyrównać, z minuty na minutę przejmowali inicjatywe i w 10 min do wyrównania doprowadził Eduardo Longoria. Do przerwy obie drużyny strzeliły jeszcze po golu i wynik brzmiał 2:2. Po zmianie stron EB FC strzelili dwie szybkie bramki co pozwoliło im zachować pewien spokój. Tej spokój został zachwiany przez Jakuba Bagińskiego w 31 min, który strzelił bramkę kontaktową. Udało się jednak El Barrio dowieść wynik 3:4 do końca i z kolejnymi trzema pkt awansowali na 4 pozycję w tabeli. ZD zaś z taką samą liczbą punktów spadli na miejse 5.