Kolejka 11 poniedziałek, 05 grudzień 2022 godz. 20:15

Spotkanie FK Almaz walczący o mistrzostwo w pierwszym spotkaniu w tym tygodniu zmierzy się z Impulsem UA. W pierwszym starciu lepsi byli gospodarze, wygrywając 8:5. Goście zaś walczą wciąż o brązowe medale, a chęć rewanżu na pewno dodatkowo mobilizuje. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Pierwsza bramka padła w 5 min. Vladyslav Andruista zabrał piłkę obrońcy, po czym hukną z daleka nie dając szans bramkarzowi. Mimo wielu dogodnych sytuacji, na następną bramkę czekaliśmy do 14 min. Strzelcem był Jurii Newdanc. Tuż przed przerwą Vladyslav Budz wziął sprawy w swoje “ręce” i mijając trzech obrońców strzelił bramkę kontaktową. Wynik do przerwy brzmiał 2:1. Po zmianie stron drużyny zafundowały nam pokaz wspaniałego futbolu. Bramki padały dosłownie od pierwszej do ostatniej minuty drugiej połowy. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 6:6, co oznaczało, że obie drużyny walkę o medale będą prowadzić do ostatniego meczu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.