Kolejka 7 wtorek, 08 listopad 2022 godz. 21:00

Wtorkowe zmagania rozpoczęliśmy od meczu Team Ivulin i Impuls UA. Przed tym meczem obie ekipy zebrały po 12 pkt, więc tak naprawdę każdy scenariusz był tu możliwy. Od początku mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy miały swoje szansę, lecz dopiero w 10 min udało się otworzyć wynik. Wtedy to rzut wolny na bramkę zamienił Kostya Didenko. Trzy minuty później był już remis. Yan Gerasev dostał piłkę z prawej strony boiska i sprytnym strzałem z ostrego kąta trafił na 1:1. Mimo wielu dogodnych sytuacji, taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron walka była wciąż bardzo zacięta. Przełom nastał w 32 min, kiedy to TI zaczęli strzelać jak na zawołanie. Gracze w białych trykotach w cztery minuty zdobyli cztery bramki i tak naprawdę było już po meczu. Finalnie Ivulin wygrał swój mecz aż 1:5, co dało im awans na drugie miejsce w tabeli i pewny awans do Grupy Mistrzowskiej. Impuls mimo porażki spadł na 4 miejsce i również awansował na GM.