Kolejka 5 środa, 19 październik 2022 godz. 19:00

Środowe zmagania rozpoczęliśmy od meczu Impuls UAEleganckie Chłopaki. Obie drużyny są kandydatami do złotego medalu, więc to spotkanie ma bardzo wysoką stawkę. Już w 5 min wynik otworzył Yurii Tkachuk, który strzałem po ziemi pokonał bramkarza rywali. Mimo przewagi gospodarzy, ECh sześć minut później doprowadzili do wyrównania. Maciek Ziemski dostał podanie od Adriana Olkiewicza i pięknym strzałem w bliższy górny róg bramki, nie dał szans golkiperowi. Jednak przewaga Impulsu rosła z minuty na minutę, aż w końcu w 15 min znów Tkachuk strzałem z zza pola karnego wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Dwie minuty później wynik pierwszej połowy ustalił Bohdan Ivaniuk. Po zmienie stron drużyna rodem z Ukrainy zdominowała boisko i do trzech bramek z pierwszej odsłony, dołożyła kolejne trzy, tym razem nie tracąc ani jednej. Finalnie Impuls UA Wygrali aż 6:1, dzięki czemu awansowali na fotel lidera. Eleganckie Chłopaki spadli na 3 miejsce 1. Ligi Biznes.