Kolejka 9 środa, 19 czerwiec 2024 godz. 19:00

W ostatniej kolejce, będący pod koniec tabeli Chłopcy do Bicia, podejmowali czwartych w tabeli, Soplice Bemowo. Gospodarze zajmują pewną pozycję w dolnej części, bez ryzyka spadku na ostatnie miejsce. SB mimo 4 miejsca, nie mają już szansy na TOP3, więc ten mecz był o przysłowiową pietruszkę. Od początku przewagę budowali goście. Wynik w 9 min otworzył Szymon Zaręba. Dwie minuty później, Jakub Podleśny podwyższył na 0:2. Po kolejnych pięciu minutach, Zaręba skompletował dublet, podwyższając na 0:3. Tuż przed przerwą, Maciej Dubicki wyszedł sam na sam i zdobył gola do szatni, 1:3. Po zmianie stron, ChDB odrobili straty i doprowadzili do wyrównania. Później znów gracze Soplicy doszli do głosu i wpakowali rywalom aż cztery bramki tracąc przy tym tylko jedną. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:7. Wynik ten, nie miał znaczącego wpływu na układ tabeli. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.