Kolejka 1 poniedziałek, 10 styczeń 2022 godz. 21:00

Od mocnego akcentu swój sezon w SuperLiga6 Biznes rozpoczęła ekipa SM Team! Ich rywalem była zaprawiona już w boja drużyna Cool Team, którą w zeszłym sezonie oglądaliśmy na drugim poziomie rozgrywkowym w naszej lidze. Przejdźmy jednak płynnie do samego spotkania, a to toczyło się pod dyktando gospodarzy. Co prawda, do 10 minuty nie potrafili przełożyć tego na bramki, ale gdy już się przełamali, to systematycznie zaczęli odjeżdżać rywalom. Strzelanie rozpoczął Bartosz Sułecki, który najlepiej odnalazł się w polu karnym rywali pakując piłkę do siatki po podaniu z rzutu rożnego. Drugi gol również był jego autorstwa, tym razem na raty pokonując bramkarza z najbliższej odległości. Warto wspomnieć tutaj o bramkarzu Cool Team – Filipie Felak, który mimo iż stracił 7 goli, to zdecydowanie był najjaśniejszym punktem swojego zespołu i w głównej mierze, to dzięki niemu wynik nie zakręcił się koło liczby dwucyfrowej. Na potwierdzenie tych słów mamy obronionego karnego w samej końcówce pierwszej połowy. W drugiej części meczu gospodarz jeszcze bardziej postawili na ofensywny futbol, co przyniosło im kolejne bramki. Rywali starali się kontrować, jednak tego dnia nie byli w stanie pokonać świetnie dysponowanej defensywy SM Team. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:0, a cały materiał z meczu możecie zobaczyć na naszym Facebooku!