Kolejka 5 poniedziałek, 07 luty 2022 godz. 21:45

Czas na zespoły z dolnej części tabeli 3 Ligi Biznes. W tym spotkaniu zmierzyli się Kosmasy i Cool Team. Niestety jednym i drugim nie wiedzie się w tych rozgrywkach za dobrze. Gospodarz jak na razie zainkasował tylko 1 pkt, rywal zaś ani jednego. Jedno jest pewne, po tym meczu ktoś na pewno będzie miał minimum oczko więcej. Mecz był wyrównany, lecz tego dnia albo obrona była lepsza niż atak albo strzały były niecelne. W 15 min zdarzyła się dość niespotykana sytuacja. Wojtek Kalinowski posłał górną piłkę ze swojej połowy, bramkarz wyszedł dalej od bramki, żeby uprzedzić napastnika przed oddaniem strzału głową. Piłka minęła jednego i drugiego i wpadła do bramki. Tak padł gol na 1:0. Wynik ten utrzymał się do przerwy. Chwilę po wznowieniu gry, w 23 min padła bramka na 2:0. Po zamieszaniu w polu karnym piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do siatki. Do końca spotkania już nic się nie zmieniło. Kosmasy wywalczyli upragnione zwycięstwo, a CT, no cóż... Muszą walczyć dalej.