Kolejka 4 czwartek, 03 luty 2022 godz. 21:45

W 3 Lidze Biznes doszło do spotkania Biznesmenów i Flamenco SPS. Jak na razie goście radzili sobie całkiem nieźle wygrywając 2 z 3 meczy. Biznesmenom nie szło już tak dobrze, notując dotychczas remis i dwie porażki. Już w 2 min FSPS objęli prowadzenie po bramce Przemka Prusaczyka, któremu asystował Adrian Czemeda. Później byliśmy światkami prób obustronnych ataków, z przewagą gry w środku pola, ale obrona tego dnia spisywała się lepiej niż atak i niestety do przerwy więcej bramek nie zobaczyliśmy. Po zmianie stron mięliśmy podobną sytuację do pierwszej połowy, lecz bramka padła dopiero w 36 min. Piłka po strzale Prusaczyka odbiła się od słupka, trafiła w bramkarza i wpadła do bramki, co uznawane jest jako trafienie samobójcze. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:2. Pozycję obu zespołów zostały bez zmian w stosunku do poprzedniego zestawienia.