Kolejka 4 środa, 02 luty 2022 godz. 21:45

Na zakończenie środowych zmagań w 3 Lidze Biznes na boisko wwybiegły drużyny Zimne Dranie i Kosmasy. Przed tym spotkaniem faworyt nasuwał się sam, gdyż trzecia drużyna w tabeli zmierzyła się z ósmą. Od początku mecz szedł pod dyktando gospodarzy, którzy do 10 min prowadzili 3:0. Wtedy nastąpiło chwilowe przełamanie i ładnym strzałem z daleka popisał się Wojtek Kalinowski, nie dając szans bramkarzowi i było 3:1. Do przerwy ZD dorzucili jeszcze trzy trafienia, schodząc na przerwę przy wyniku 6:1. Po zmianie stron mieliśmy powtórkę z pierwszej połowy. Mecz zakończył się wynikiem 11:3. Do zwycięstwa poprowadził ich najlepszy na boisku był Mateusz Dmowski, który strzelił 2 gole i zaliczył aż 6 asyst, wspierany przez Igora Przybyłka, strzelca 4 bramek i 1 asysty. ZD dalej plasują się w czołówce, a rywal spadł na przedostatnie miejsce.