Kolejka 4 środa, 02 luty 2022 godz. 20:15

Spotkanie Szkoła Jazdy ELMOL i Transgurmetu zapowiadało się bardzo ciekawie. Pierwsi zaczęli dobrze nasze rozgrywki, wygrywając wszystkie swoje dotychczasowe spotkania, lecz nie zrobili tego bez większych problemów. Drudzy zaś grają w kratkę, tylko raz zgarniając pełną pule. Mecz zaczął się po myśli gospodarzy, gdy już po 4 min prowadzili 2:0 po bramkach Rafała Janusa. Później co prawda goście odpowiedzieli ładną bramką Piotra Siporskiego, ale w pierwszej połowie to ELMOL dyktował warunki gry, schodząc na przerwę z wynikiem 5:2. Po zmianie stron nie było już tak łatwo. SJE trzymało co prawda rywala na dystans, ale co udało się odskoczyć to goście odrabiali stratę by finalnie przegrać tylko dwoma bramkami. Końcowy wynik to 9:7. Najlepszy na boisku został wybrany Rafał Janus za ładne bramki i prowadzenie razem z Michałem Burzyńskim ofensywy drużyny Szkoły Jazdy. To zwycięstwo dało im możliwość zasiąść w fotelu lidera, czekając na drużynę, która stawi im czoła.