Kolejka 11 poniedziałek, 18 marzec 2024 godz. 19:45

W poniedziałek o godzinie 19:45 Team Ivulin TUT podejmował Upgrade. Zdecydowanie w roli faworyta wystąpiła drużyna gospodarzy, gdyż ekipa gości zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 2 punktów. Pierwsza bramka w meczu padła w 2 minucie gdy czarne koszulki chcąc interweniować i przeciąć podanie z rożnego strzela sobie samobója. Przez dłuższą chwile drużyna gości pokazywała się z dobrej strony tworząc kilka groźnych sytuacji ale zakończonych niepowodzeniem. W 8 i 10 minucie białe barwy zdobywają kolejne dwie bramki na 3:0 co podłamuje zespół Upgradea. Ciężko było im stworzyć dogodne sytuacje bramkowe czy nawet wyjść sensownie z piłką poza swoją połowę. Na ostatnie minuty pierwszej części spotkania tracą czwartą bramkę. Wynik do przerwy to 4:0. Po wyjściu  na drugą połowę oglądamy zupełnie jednostronne spotkanie z wyjątkiem kilku zmarnowanych setek przez drużynę gości. Całą drugą część spotkania zawodnicy Team Ivulina strzelali regularnie co kilka minut umacniając swoje prowadzenie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:0.