Kolejka 8 czwartek, 29 luty 2024 godz. 21:15

Ostanim czwartkowym pojedynkiem, był mecz w ramach 2 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Equalit vs Ultima. Mecz rozpoczął się od szybkiego trafienia Gospodarzy, którzy już w 5 minucie spotkania za sprawą Adama Biegają wyszli na prowadzenie. Po tej sytuacji drużyny przez dłuży czas szukały odpowiedzi okazji na zdobycie gola, jedynak cały czas brakowało dopięcia akacji na ostatni guzik, a naszym oczom ukazywała się bezbramkowa cisza. Dopiero po kwadransie gry znów Znać o sobie dał Equalit, który wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po autorskim golu Damiana Starosty. Goście nie zmierzali tak łatwo odpuścić i podkręcając tempo w końcówce pierwszych 20 minut zdoła zdobyć gola kontaktowego po strzale Loic Bonnet. Po zmienię stron ekipy dość szybko zdobyły po jeszcze jednym golu na swoje konto, a bramki padały jedna po drugiej co po 27 minutach gry prezentowało nam wynik 3:2. Taki obraz gry pobudzał naszą wyobraźnię o niezwykle bramkostrzelnej rywalizacji, lecz tak jednak się nie stało. W końcówce meczu okazji do wykorzystania było niezwykle sporo, jednak gorzej było z precyzją i finalnie wynik z 27 minuty nie uległ zmienię.