Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 21:15

Ostatnią stacją na sektorze A w dniu walentynek było starcie Team Ivulin Wola z Cool Team II. Pomimo dużo lepszej gry i postawy oraz szerszej kadry żółte barwy długi czas się męczyły ciągle atakując. Czasami zabrakło celnego uderzenia lub po prostu częstszych podań w okolicy pola karnego przeciwnika. Za to drużynę czarnych strojów warto pochwalić za dobre ustawienie defensywy. Jednak w końcu ekipie gości udaje się przedrzeć przez stalową obronę a pierwszą bramkę w spotkaniu zdobywa Sebastian Maśniak po strzale pod poprzeczkę. Do przerwy wynik spotkania to 0:1. W dalszym ciągu po wyjściu na drugą połowę mecz wyglądał zupełnie tak samo jak pierwsza połowa ale jednak w 28 minucie spotkania niewykorzystane sytuacje przez rezerwy Cool Team zaczynają się mścić i tracą bramkę na 1:1. Po starcie goli ekipa Andrzeja Krawczyka rozpoczyna szturm na przeciwników co efekcie w końcu kończy się wymęczoną upragnioną bramką którą również zdobywa Maśniak. Cool Team zasłużenie wygrywa skromnie mecz choć powinni strzelić więcej jednak trzeba pamiętać, że Team Ivulin również zepsuł dobre sytuacji. Mieli ich mniej ale bardziej niebezpieczne. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.