Kolejka 6 wtorek, 13 luty 2024 godz. 20:30

Żółte kartki
Czerwone kartki

O 20:30 rozpoczęło nam się kolejne spotkanie podczas wtorkowego grania. Tym razem Budimex podejmował The New GreenBack. Od początku Budimex naciskał na gosci. Efektem tego były dwa szybkie trafienia z 5 i 6 minuty po których prowadzili już 2:0. Później gra się trochę wyrównała jednak to gospodarze cały czas mieli grę pod kontrolą, ale nic kwiecie się już nie wydarzyło. Po zmianie stron gospodarze nadal kontrolowali przebieg spotkania. Już w 24 minucie Mateusz Grabowski podwyższył na 3:0, a chwile później na 4:0 trafił pięta Ryszard Poboży. Goście w 30 minucie mieli swój przebłysk. Grzegorz Gaworek z woleja umieścił piłkę po długim słupku. Ten wynik długo się nie utrzymał. W 32 minucie na 5:1 podwyższył Tomasz Kuchnio. W końcówce The New GreenBack jeszcze walczył, ale nie starczyło im czasu i spotkanie zakończyło się 5:3.