Kolejka 5 czwartek, 08 luty 2024 godz. 20:30

Spotkanie między Cool Team II a Fast Trans obiecywało emocje od pierwszego gwizdka sędziego, a obie drużyny nie zawiodły oczekiwań obserwatorów. Już od pierwszych minut można było zauważyć, że mamy do czynienia z wyrównanym pojedynkiem, w którym żadna z drużyn nie chciała ustąpić rywalowi.Pierwsza połowa przyniosła wiele emocji i okazji strzeleckich po obu stronach boiska. Cool Team II próbowało narzucić swój styl gry, utrzymując kontrolę nad piłką i szukając sposobności do przełamania obrony Fast Trans. Z kolei Fast Trans skoncentrowało się na szybkich kontratakach, wykorzystując momenty słabości w defensywie rywali. Mimo licznych prób żadna z drużyn nie zdołała znaleźć drogi do bramki w pierwszej połowie. Bramkarze obu ekip mieli pełne ręce roboty, broniąc swoje bramki przed groźnymi strzałami przeciwników. Pomimo wielu okazji, wynik na tablicy wciąż pozostawał bez zmian. Drugą połowę rozpoczęto z jeszcze większym zaangażowaniem, a obie drużyny zdecydowanie podkręciły tempo gry. W końcu po kilkunastu minutach intensywnej rywalizacji, Cool Team II zdołało otworzyć wynik meczu, strzelając gola po sprytnej akcji zespołowej. Jednak Fast Trans nie zamierzało się poddawać i szybko odpowiedziało bramką, wyrównując stan spotkania. W dalszej części meczu obie drużyny prowadziły zaciętą walkę o kolejne trafienia, ale mimo wielu starań żadna z nich nie zdołała zmienić wyniku. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1, co było sprawiedliwym odzwierciedleniem wyrównanej gry obu zespołów.