Kolejka 4 czwartek, 01 luty 2024 godz. 19:00

O godzinie 19 przyjemność mieliśmy gościć na placu zespoły z 2 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Team Ivulin Wola vs Ultima. Mecz rozpoczął się dość szybko, bowiem już w 7 minucie spotkania drogę do bramki wypracował sobie Bartek Kowalewski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza od dam swojej drużynie prowadzenie. Radość ze strzelonego gola nie trwała, jednak długo ponieważ od razu po straconym z odpowiedzią ruszyli rywale i w 9 minucie Mark Kachno wyrównał wynik meczu. W dalszej części spotkania mecz był bardzo wyrównany, a drużyny naprzemiennie tworzyły sobie ciekawe akcje ofensywne, lecz przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Dopiero pod koniec pierwszej połowy sprawę w swoje ręce postanowił wziąć Andrzej Łukomski i pewnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie jeszcze przed przerwą. Po zmienię stron to Goście pewniej zameldowali się na placu i zaraz po rozpoczęciu żądali szybkie dwa cele ciosy przeciwnikom, dzięki czemu stworzyli sobie dość pewną przewagę trzech goli. Mimo to Gospodarze nie zamierzali spuścić głowy w dół i cały czas próbowali gonić wynik. Ta sztuka im się udała, ponieważ zaraz odpowiedzieli Antsiparuk-Zenkovets dzięki czemu mecz znów zrobił się wyrównany. W końcówce spotkania to jednak Ultima potwierdziła swoją taką jakość i na pięć minut przed końcem zdołała zdobycie jeszcze dwa trafienia co finalnie dało im zwycięstwo zakończone wynikiem 6:3.