Kolejka 3 poniedziałek, 22 styczeń 2024 godz. 20:30

W poniedziałek doszło do pojedynku między zespołami Ultima oraz Fast Trans. Faworytami tego starcia wydawała się drużyna gospodarzy i tak też to wyglądało z perspektywy spotkania. Piłkarze w niebieskich strojach prowadzenie objęli w 3 minucie, lecz chwilę później goście doprowadzili do remisu. Ten stan utrzymywał się aż do 19 minuty kiedy to piłkarze Ultimy ponownie wyszli na jednobramkowe prowadzenie i w lepszych humorach przystępowali do drugiej części gry. Druga połowa to już dominacja gospodarzy, którzy nie zostawili suchej nitki na swoich rywalach. W pewnym momencie było widać jak bawią się grą, a gościom w tym czasie trudno było zlepić jakąś dogodną szansę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2.