Kolejka 8 czwartek, 03 marzec 2022 godz. 21:00

Mecz Fast Trans i Gastro Sparty Kooperacja zapowiadał się dość jednostronnie. Z jednej strony drużyna walcząca o medale, z drugiej broniąca się przed spadkiem. Jednak do tego konkretnego spotkania lepiej przygotowani przyjechali gospodarze. Pierwsze 10 minut to nieskuteczność graczy FT. Wtedy Karol Mroczkowski rozpoczął swój koncert strzelecki. W 11 min Kamil Łukasik podał piłkę do “Mroczka” który otworzył wynik spotkania. Minute później GSK niespodziewanie doprowadza do remisu, a strzelcem był Grzegorz Smenda. Dwie minuty później Filip Błoński wrzucił piłkę w pole karne, a strzałem głową akcje wykończył Mroczkowski. W 16 min wynik do przerwy ustalił Jacek Strus. Po zmianie stron FT dalej kontynuowali marsz po zwycięstwo, całkowicie dominując w drugiej połowie. Ostateczny rezultat brzmiał 10:2. Najlepszy na boisku został wybrany Karol Mroczkowski, strzelec aż 6 bramek, a wspierali go Filip Błoński (6 asyst) i Kamil Łukasik (bramka+3 asysty). Wynik ten nie zmienił sytuacji w tabeli żadnej z ekip.