Kolejka 8 środa, 02 marzec 2022 godz. 21:00

Czas na spotkanie dwóch drużyn ze środka tabeli, czyli Cezar kontra Natolin. Obie ekipy prezentują podobny poziom w tym sezonie, więc i mecz powinien być wyrównany. Jako pierwsi cios zadali goście. Już w 5 min wynik otworzył Artur Guziak. Piotr Szymański, bramkarz Cezara, był bardzo bliski wyjęcia piłki z bramki, ale piłka zdołała minąć linie całym obwodem i gol został uznany. W 14 min Mariusz Lipiński zdołał wyrównać, po asyście od Łukasza Kadyka. Cztery minuty później niezawodny Robert Jarosz wyprowadził swój zespół na prowadzenie, 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmianie stron, w 24 min sędzia podyktował rzut wolny, którego na bramkę zamienił Jarosz. W 28 min Grzegorz Dąbrowski strzelił bramke kontaktową, ale to wszystko na co było stać Natolin tego wieczoru. Minutę później Cezar znów odzyskuje dwubramkowe prowadzenie. Następne 10 min to nieustanna walka, lecz ostatnie słowo nalezało do gospodarzy. Bramkę na 5:2 strzelił Łukasz Węcławek i takim wynikiem zakończyły się te zawody. Wynik ten nie zmienił położenia w tabeli w/w drużyn.