Kolejka 4 czwartek, 03 luty 2022 godz. 21:00

Czerwone kartki

W pierwszym czwartkowym meczu Cezar podejmował UKS Wilanowskie Wilki. Cezar z meczu na mecz zalicza coraz gorsze występy. UKS za to się rozkręca. Ku zaskoczeniu już na początku meczu gospodarze objęli dwubramkowe prowadzenie, po golach Roberta Jarosza. Już po chwili mięliśmy odpowiedź UKS-u. Bramką z rzutu wolnego zdobył Stanislav Oseleochenko. W kolejnych czterech minutach Cezary Koper strzelił dwie bramki dla Cezara i było już 4:1. Takim sensacyjnym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Nie wiem co w przerwie kapitan zespołu powiedział kolegom, ale w drugiej połowie UKS zmienił się w inną drużynę. Już po sześciu minutach drużyna gości wyszła na prowadzenie 4:5. W 36 min doszło do sprzeczki między zawodnikami, których efektem była czerwona kartka dla Piotra Leśniewicza z Cezara i Stanislava Oseleochenko z UKS_u. Dwie minuty później żółtą kartę otrzymał Koper, co wykorzystali gracze WW. W 39 i 40 min najlepszy tego dnia na boisku Marcin Siwy dorzucił jeszcze dwie bramki (łącznie 4) i “Wilki” wygrywają 4:7. Zwycięstwo dało im awans na drugą pozycję w 2 Lidze Biznes, zaś rywal zanotował spadek o dwie lokaty.