Kolejka 2 poniedziałek, 17 styczeń 2022 godz. 21:45

W spotkaniu inaugurującym drugą kolejkę zmagań w II lidze Biznes Ligi Bemowskiej, Podaj Wynik podejmowało ekipę Harataczy. Gospodarze otworzyli wynik meczu już w 4 minucie, jednak już chwilę później fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego w samo okienko bramki Marcina Rogala popisał się Roman Trotsko. To trafienie to zdecydowanie murowany kandydat na bramkę kolejki. Od tego momentu goście złapali wiatr w żagle i do przerwy jeszcze dwukrotnie zmusili rywala do wyjęcia piłki z siatki. Po przerwie widać było już absolutną dominację Harataczy, którzy byli lepsi praktycznie pod każdym względem i przekładali to na wynik, który już w 37 minucie wynosił 1:7. Losy meczu wydawały być się już przesądzone i faktycznie tak było. Gospodarze próbowali jeszcze odpowiedzieć i udało im się zdobyć dwie bramki, jednak ich nadzieje w 39 minucie pogrzebał Sebastian Murawski, który celnym strzałem ustalił rezultat na 3:8. MVP wybrany został zdobywca pięknego trafienia z początku meczu, który dołożył do niego dwie asysty i przez cały czas napędzał ofensywę swojego zespołu, czyli Roman Trotsko.