Kolejka 1 czwartek, 13 styczeń 2022 godz. 21:45

Na zamknięcie pierwszej kolejki “Biznesówki” byliśmy świadkami spotkania Fast Transu z Podaj Wynik. Już w 2 min Filip Błoński podał do Maćka Błońskiego, który pięknym strzałem z daleka zaskoczył bramkarza i otworzył wynik spotkania. Minutę później mieliśmy już 1:1, a strzelcem bramki był Tomasz Łokietek, a to była zapowiedź dobrego spotkania. W 5 min Artur Pulikowski podał do Łokietka, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Później byliśmy światkami obustronnych ataków, lecz żadna z drużyn nie była wstanie trafić do bramki. W 15 min udało się przełamać tą niemoc, a do bramki trafił Karol Mroczkowski. Do przerwy wynik 2:2. Po zmianie stron to FT miał przewagę i już w 21 min znów duet Błoński-Mroczkowski wyprowadzają swój zespół na prowadzenie, a w 30 min podwyższają na 4:2. W 32 min sędzia podyktował rzut karny, a skutecznym egzekutorem był Łokietek. W 39 min meczu, PW rzutem na taśmę odzyskuję 1 pkt, a to dzięki akcji Mateusza Łokietka, który asystował przy bramce Oliwiera Pulikowskiego i ostateczny wynik to 4:4. Najlepszy na boisku był Karol Mroczkowski, a na wyróżnienie zasługuje także Filip Błoński i Tomasz Łokietek.