Kolejka 10 wtorek, 06 czerwiec 2023 godz. 21:00

We wtorkowy wieczór, Finansova miała przed sobą dwa spotkania. Pierwszy z nich, rozgrywała z Team Ivulin IV, którzy podobnie jak gospodarze, wciąż mają szansę na top3. Początek meczu należał do Finansovej. W 7 min Filip Szewczyk przejął piłkę od obrońcy. Po wymianie kilku podań, Marcin Górkiewicz wyłożył piłkę Filipowi, który otworzył wynik. Mimo kilku klarownych sytuacji wynik do przerwy brzmiał 1:0. Po zmianie stron Ivulin naciskał coraz bardziej. W 30 min Uladzislau Shyshat odebrał piłkę rywalom i pognał w kierunku bramki. Minął obrońcę i doprowadził do wyrównania. Dopiero w 39 min, po rozegraniu rzutu rożnego, trzeźwość w polu karnym zachował Bartek Niedziałkowski, który dał prowadzenie swojej drużynie. Minutę później, Krzysztof Patla przymierzył z dystansu i strzelając prostego w „okienko”, ustalił wynik meczu na 3:1. To zwycięstwo przybliżyło Finansovą do upragnionego medalu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.