Kolejka 9 wtorek, 30 maj 2023 godz. 22:00

Żółte kartki

Ostatnim wtorkowym pojedynkiem było starcia w ramach 4 klasy biznes, gdzie na plac wybiegły ekipy Żabka Polska vs Zimmer biomet. Mecz od samego początku był niezwykle wyrównany, a obie ekipy z wielkim zaangażowaniem starały się zdobyć pierwszego gola przez co notorycznie naszym oczom ukazywały się ciekawe rozwiązania. Jednak jak i druga ekipa cały czas wypracowywała sobie okazje podbramkowe, jednak przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki, bądź bramkarze w ostatniej chwili zwycięsko wychodzili z opresji. W końcu kilkuminutową bezbramkową ciszę przerwał nam na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy Clemens Peyrelongue i to właśnie po jego golu zawodnicy opuszczali plac przy stanie 1:0. W drugiej połowie nie za wiele się zmieniło, a druga część spotkania wyglądała niemal identycznie jak pierwsza. Drużyny nieustannie starały się zmienić rezultat spotkania, jednak cały czas brakowało dopięcia akacji na ostatni guzik, przez co cały czas oglądaliśmy świetne parady bramkarskie, a rzadziej, lecz tez się zadały zbyt słabe wykończenia. Taki przebieg meczu miał miejsce aż do 32, a to właśnie w tedy swoją okazje skutecznie wykorzystali Gospodarze po precyzyjnym wykończeniu Noah. Od tego momentu można było zauważyć walkę o niemal każdy metr boiska i tu nazywało się pytanie ,,czy któraś z drużyn odmieni losy tego spotkania w końcówce meczu” czy tez, jednak mecz finalnie zakończy się remisem po niezwykle zaciętej walce. Ostatecznie po mimo wszelkich starań rzeczywistością stała się druga opcja chociaż drużyny były naprawdę blisko by mecz zakończył się zwycięstwem jednej z nich.