Kolejka 9 wtorek, 30 maj 2023 godz. 22:00

O 22:00 na boisku „A” doszło do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Dental Doctor, a Eon Polska. Otwarcie wyniku mieliśmy już w drugie minucie spotkania. Jeden z graczy gosci dorzucił piłkę z bocznego sektora. Do piłki dopadł jednak obrońca. Po niefrasobliwej interwencji sam skierował piłkę do siatki i mieliśmy 0:1. Później gra się bardzo wyrównała i przeniosła do środkowej strefy boiska. Ujrzeliśmy tam dużo walki i nieczystej gry. Do przerwy rezultat się już nie zmienił. Drugą odsłonę zaczęliśmy od szybkiego trafienia przyjezdnych. Bramkarz zagrał długą piłkę na Grzegorza Kowerskiego, który obrócił się z rywalem ja plecach i trafił na 0:2. Dziesięć minut później Eon otrzymał żółtą kartkę co wykluczyło jednego z graczy na dwie minuty. Odrazu wykorzystali to gospodarze. W ciągu tych dwóch minut trafiali do siatki dwukrotnie. Najpierw ta sztuka udała się Łukaszowi Siwemu, a chwile później Janowi Śmigielskiemu. Na odpowiedz długo nie czekaliśmy, bo już minutę później odpowiedzieli goście. Damian Metryka wyprowadził na czystą pozycję Daniela Zawistowskiego, który pewnym strzałem ustalił wynik spotkania na 2:3.