Kolejka 9 czwartek, 01 czerwiec 2023 godz. 20:15

O 20:15 na boisku „B” w szranki ze sobą stanęły ekipy Ks Na Pełnej i Fast Trans. Spotkanie od samego początku było na wysokiej intensywności. Tym samym już w 4 minucie ujrzeliśmy trafienie autorstwa Mariusza Matraszka. Chwile później gospodarze poszli za ciosem, a dokładniej sam Matraszek i po 12 minutach mieliśmy 2:0 dla gospodarzy. Po dwóch szybkich gongach ze snu zaczęła się wybudzać ekipa przyjezdnych. W 16 minucie Jacek Strus wykorzystał podanie od Macieja Błońskiego i pewnie je wykorzystał. W końcówce pierwszej połowy Fast Trans chciał za wszelka cenę trafić do siatki, ale nie wystarczyło im czasu. Po zmianie stron nie zwolnili tempa i już w 28 minucie do siatki trafił Karol Mroczkowski wyrównując rezultat spotkania. Do końca meczu przeważali goście. Na przełomie 30 minuty popis swoich umiejętności dał Kamil Łukasiak strzelajac dwie szybkie bramki i zapewniając gospodarzom trzy punkty i zwycięstwo 2:4.