Kolejka 1 czwartek, 13 styczeń 2022 godz. 21:00

W swoich meczu inaugurującym zmagania w ramach I ligi Biznes Superligi6, ekipa Barlett podejmowała drużynę FC Hermes. Po wyrównanych pierwszych minutach spotkania, w końcu przyszła pora na otworzenie jego wyniku, co udało się zawodnikom gości za sprawą celnego uderzenia z rzutu wolnego. Chwilę później zdołali podwyższyć swoje prowadzenie, ale na moment jakby odpuścili trochę swoim rywalom, co gospodarze skutecznie wykorzystali i złapali kontakt. Na przerwę jednak gracze schodzili z wynikiem 1:3, ponieważ w 17 minucie kapitalną indywidualną akcję celnym strzałem zakończył Denys Chystiakov. Na drugą odsłonę meczu zawodnicy obu drużyn wyszli wyraźnie z chłodną głową i ciężko było wskazać jednoznacznie lepszą stronę, zwłaszcza gdy po kilku minutach kolejny rzut wolny w tym spotkaniu zamieniony został na gola, tym razem przez zawodników gospodarzy, a konkretnie Jurka Engela. W tym momencie jednak Hermes nabrał wiatru w żagle i w moment aż trzykrotnie zmuszał zawodników Barlett do wyjmowania piłki z siatki. Taki przebieg gry utrzymywał się już do jej końca, a mecz finalnie zakończył się wynikiem 4:7. MVP wybrany został Yevhen Nazarov.