Kolejka 1 środa, 12 styczeń 2022 godz. 21:45

W przedostatnim środowym spotkaniu byliśmy świadkami szlagieru, a mianowicie Eleganckie Chłopaki kontra CleoPartner, czyli odpowiednio pierwsza i trzecia drużyna ostatniej edycji. Warto wspomnieć, że goście to jedyna drużyna, która urwała punkty mistrzom “Biznesówki”. W 9 min to CP wyszli na prowadzenie, Stanislav Oseleochenko podał do Volodomyra Humeniuka i mieliśmy 0:1. Dwie minuty później Maty Mysoew odegrał piłkę Ihorowi Puzenko i było już 0:2. ECh próbowali jakoś wrócić do gry i udało im się to w 14 min, kiedy to bramki trafił Andrzej Łukomski, a asystował mu Mateusz Soliwoda. Wynik do przerwy to 1:2. Po zmianie stron Indywidualną akcją popisał się Maty Mysoew który w 22 min podwyższył wynik na 1:3.  W 29 min sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Łukomski. Końcówka spotkania to popis zawziętości i ataków obrońców tytułu. W 39 min Soliwoda wyłożył piłkę Szymonowi Kolasie i był remis, a po kolejnej minucie Marcin Szewczyk podał Soliwodzie, który umieścił piłkę w siatce i został bohaterem tego spotkania, zapewniając zwycięstwo w ostatniej akcji meczu. Na wyróżnienie zasługuje także Maty Mysoew.