Kolejka 9 czwartek, 10 marzec 2022 godz. 21:00

Początek tego spotkania był sporym zaskoczeniem ponieważ to El Barrio Mexa  już w 8 minucie objęli prowadzenie . Lamico było wyraźnie zaskoczone takim obrotem sprawy jednak stracona bramka wyraźnie ich rozdrażniła ponieważ już w 10 minucie mieliśmy remis 1:1 po trafieniu kapitana drużyny Adama Tomaszewskiego. Kolejne minuty to na prawdę wyrównane spotkanie w którym obie ekipy nieźle rozgrywały piłkę . Widać jednak było , że z minuty na minutę Lamico się rozkręca i gra co raz mniej nerwowo co zaowocowało kolejną bramką autorstwa Adama Tomaszewskiego w 15 minucie . Obie drużyny cały czas utrzymywały jednak wysoki poziom gry i na przerwę goście schodzili ze skromnym prowadzeniem 2:1. Ewidentnie Lamico odbyło w przerwie poważną rozmowę a już na początku drugich 20 minut tego meczu pokazali , że nie bez powodu walczą w tym debiutanckim sezonie o Mistrza. Wszystko jest już w nogach ekipy Lamico i w drugiej odsłonie udowodnili , że mistrzostwo jest jak najbardziej w ich zasięgu. Po raz kolejny świetne spotkanie rozegrał Adam Tomaszewski,  jak przystało na kapitana brał w tym meczu ciężar gry na swoje barki i poprowadził swoją drużynę do przekonywującego zwycięstwa. El Barrio Mexa ewidentnie nie potrafiło w drugiej połowie upilnować szalejących w ataku braci Tomaszewskich oraz Eryka Stocha , który również brał udział w większości akcji bramkowych. Lamico w drugiej połowie grało szybko i dokładnie i jeżeli zagrają tak w dwóch ostatnich spotkaniach sezonu to na prawdę może to być nowy Mistrz rozgrywek , który powalczy w finałach Mistrzostw Polski SuperLiga6