Kolejka 8 środa, 02 marzec 2022 godz. 21:45

W środowy wieczór zobaczyliśmy starcie Zaketek Shot Bar & Cafe i CleoPartner. Goście radzą sobie nieznacznie lepiej niż gospodarze. Jeżeli wygrają to zrównają się punktami z rywalem, dlatego to mecz o przysłowiowe “6” oczek. Już w 1 min CP objęli prowadzenie. Ihor Puzenko dostał podanie od Volodymyra Oksaka i było 0:1. Trzy minuty później Oksak sam podwyższył prowadzenie na 0:2. W 7 min zamieszanie w polu karnym wykorzystał Daniel Grynczel i było 1:2. W 10 min Volodymyr Humeniuk podwyższył prowadzenie CP na 1:3. W 16 min Grynczel podał piłkę do swojego bramkarza, lecz ten nie zdążył jej dosięgnąć i ta wturlała się do bramki. To rozdrażniło gospodarzy, a to skrzętnie wykorzystali CP, którzy jeszcze przed przerwą dołożyli dwie bramki. Po zmianie stron CleoPartner kontynuował marsz po zwycięstwo dokładając jeszcze trzy bramki, do tych co już ustrzelili w poprzednich 20 minutach. Zakątek próbował stawić czoła rywalowi, także dokładając trzy bramki do dorobku z pierwszej odsłony, lecz właśnie ona przeważyła szale zwycięstwa. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:9. Rezultat ten nie zmienił pozycji w tabeli obu zespołów.