Kolejka 6 środa, 16 luty 2022 godz. 21:45

Na zakończenie środowych zmagań najwyższego szczebla SuperLiga6 Biznes FK Almaz podejmował El Barrio Mexa. Wprawdzie obie drużyny miały po tyle samo punktów na koncie, to my w roli faworytów upatrywaliśmy gospodarzy. Nie pomyliliśmy się, ale zwycięstwo mimo, że przekonujące kosztowało ich duże nakłady energii. Gospodarze szybkom przeszli do konkretów. Już po 5 minutach było 2:0. Wprawdzie goście szybko złapali kontakt, ale gospodarze jeszcze do przerwy podwyższyli prowadzenie do trzech goli (4:1). Druga połowa zaczęła się dla Almazu jeszcze korzystniej. Gracze w zielonych trykotach potrzebowali raptem 7 minut by odskoczyć na 8:1. Potem pozwolili rywalowi na ciut więcej, ale kontrolowali już przebieg meczu. Ostatecznie FK Almaz pewnie zwyciężył 11:3, a największa w tym zasługa duetu: Ihor Bakun – Roman Chukhach.